Manažer kybernetické bezpečnosti

Kód: RELMKB01
Značka: RELSIE
9 500 Kč / osob 11 495 Kč včetně DPH
Připravujeme... (12 osob)

Dvoudenní kurz určený zájemcům o problematiku zajištění role manažera kybernetické bezpečnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kurz je určen těm, kteří se chtějí dozvědět, co je potřeba k zavedení, provozu a řízení systému pro ochranu informací dle zákona 181/2014 Sb. Budete seznámeni s prováděcími předpisy k zákonu a normami, které se ke kybernetické bezpečnosti váží.

Naučíte se rozpoznat hrozbu či slabé místo v bezpečnosti informací a jak efektivně řešit jejich eliminaci nebo minimalizaci, jak vytvářet dokumentaci pro ochranu informací v kybernetickém prostoru a efektivně řídit bezpečnost informací.

Kurz je určen pro manažery kybernetické bezpečnosti a manažery IT v komerčním i veřejném sektoru, kteří řeší, jak ochránit svůj kybernetický prostor. Kurz není prezentací technologií, ale zaměřuje se na principy a pravidla správného řízení kybernetické ochrany. Pro účast na kurzu doporučujeme znalost základů informační a kybernetické bezpečnosti.

Kurz Manažera kybernetické bezpečnosti Vás seznámí se všemi požadavky na systém managementu kybernetické bezpečnosti podle zákona č. 181/2014 Sb. tak, aby účastník věděl, jak:

  • navrhovat, implementovat, udržovat a zlepšovat systém řízení kybernetické bezpečnosti v organizaci jakékoliv velikosti a zaměření,
  • vysvětlit účel a podstatu kybernetické bezpečnosti ve společnosti
  • identifikovat další relevantní standardy, které mají průmět do řízení kybernetické bezpečnosti

Doplňkové parametry

Kategorie: Kybernetická bezpečnost
? Termín konání:
? Místo konání: Opletalova 23, Praha 1
? Lektor:
? Akreditace:
? Osvědčení o účasti: Ano
? Závěrečný test: Ano
? Certifikát: Ano